Baťa v kostce (rozšířené vydání) eBook

Fatimma.cz Baťa v kostce (rozšířené vydání) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Baťa v kostce (rozšířené vydání)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Baťa v kostce (rozšířené vydání) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Baťa v kostce (rozšířené vydání).pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,52 MB

ISBN: 9788074731709

POPIS
Knížka Baťa v kostce nabízí čtenáři stručný, avšak ucelený a přehledný pohled na důležité momenty působení Tomáše Bati a jeho světové firmy. Odpovídá také na některé otázky týkající se jeho nástupců a novějších osudů podniku. O Baťovi se často mluví a píše, a přece to podstatné často uniká. Za monolitem pevné osobnosti se zbytečně ztrácejí lidské osudy Tomáše Bati, prožitky, které ho formovaly. Mnozí jsou dnes překvapeni jeho všestranností, která vtiskla pečeť československému podnikání, architektuře, školství či zdravotnictví, a také veřejné správě města Zlína či země Moravskoslezské. Kniha chce připomenout leccos z toho, co se kolem Bati a jeho impéria odehrálo. Tak, aby to podstatné nebylo zapomenuto.
STÁHNOUT ČÍST
Baťa v kostce (rozšířené vydání) - Zdeněk Pokluda | Knihy ...
Kniha Zlín Baťa v kostce (nové rozšířené vydání) | Zdeněk Pokluda . Knížka Baťa v kostce nabízí čtenáři stručný, avšak ucelený a přehledný pohled na důležité momenty působení Tomáše Bati a jeho světové firmy.Odpovídá také na některé otázky týkající se jeho nástupců a novějších osudů podniku.
Dárek Baťa v kostce: Rozšířené vydání na vánoce
Baťa v kostce: Rozšířené vydání 149,-139,-Skladem 2 ks. Koupit. Baťa v kostce: Rozšířené vydání Knížka Baťa v kostce nabízí čtenáři stručný, avšak ucelený a přehledný pohled na důležité momenty působení Tomáše Bati a jeho světové firmy. Odpovídá také na některé otázky týkající se jeho nástupců a ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY