Epilepsie temporálního laloku eBook

Fatimma.cz Epilepsie temporálního laloku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Epilepsie temporálního laloku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Epilepsie temporálního laloku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Epilepsie temporálního laloku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,58 MB

ISBN: 9788072548361

POPIS
Monografie podává přehled současných nejdůležitějších poznatků o epilepsii temporálního laloku a je určena široké neurologické veřejnosti i ostatním zájemcům o tuto problematiku. V úvodu se může čtenář seznámit se základy anatomie a fyziologie temporálního laloku. Další kapitoly jsou věnovány etiopatogenezi epilepsií temporálního laloku, semiologii záchvatových projevů, nálezům klinickým interiktálním, EEG, zobrazovacím a neuropsychologickým.Zvláštní kapitola shrnuje nejnovější poznatky o familiárních epilepsiích temporálního laloku, jiná se zabývá specifickou problematikou epilepsie temporálního laloku v dětském věku. Závěrečné kapitoly pojednávají o možnostech a úskalích farmakologické léčby.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Lateralizační příznaky u epilepsie temporálního laloku
Všechny informace o produktu Kniha Epilepsie temporálního laloku Petr Marusič, Milan Brázdil, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Epilepsie temporálního laloku Petr Marusič, Milan Brázdil.
Low grade gliomy a farmakoresistentní epilepsie ...
Anteromediální temporální resekce je chirurgický výkon, při kterém je odstraněna část temporálního (spánkového) laloku.Používá se v léčbě farmakorezistentní epilepsie spánkového laloku. Jde o standardizovaný výkon, kdy neurochirurg resekuje temporální pól v rozsahu 3,5 cm (se zachováním gyrus temporalis superior), dále je odstraněna amygdala, převážná ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY