Stručná gramatika ruštiny eBook

Fatimma.cz Stručná gramatika ruštiny Image

INFORMACE

Stručná gramatika ruštiny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Nikolai Babiel. Přečtěte si s námi knihu Stručná gramatika ruštiny na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Stručná gramatika ruštiny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,98 MB

ISBN: 8086906124

POPIS
Příručka stručných, jasných a srozumitelných přehledů mluvnice. Práci s ní zjednodušují grafické symboly, které odkazují k informacím o pravidlech, výjimkách, k shrnujícím pasážím či k tipům, jak se lépe učit. Výstižně definované a vysvětlené gramatické jevy jsou doloženy na množství příkladů ze současného jazyka, doplněných českým překladem. Kniha zvlášť upozorňuje na typické chyby, kterých se čeští mluvčí dopouštějí nejčastěji. Podrobný věcný rejstřík umožní vám všem (studentům ve školách i samoukům, učitelům i široké veřejnosti) rychle vyhledat a snadno pochopit kterýkoli ze základních jazykových jevů nebo si již osvojené znalosti o něm oživit a zopakovat.
STÁHNOUT ČÍST
Stručná gramatika ruštiny | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Stručná gramatika ruštiny . ISBN: 8086906124 . Více » Vyprodáno CZK ...
Německy bez učení | antikvariát
Stručná gramatika ruštiny. Babiel, Renate. Vydání: Klett 2006 | Jazyk: čeština | Signatura: R 10449. Praktická příručka srozumitelně seznamuje se základními gramatickými pravidly ruského jazyka. Důraz je kladen na morfologii, skladbě je věnována minimální pozornost.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY