Matematika pro střední školy 5.díl Pracovní sešit eBook

Fatimma.cz Matematika pro střední školy 5.díl Pracovní sešit Image

INFORMACE

Hledáte knihu Matematika pro střední školy 5.díl Pracovní sešit? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Jiří Ort? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Matematika pro střední školy 5.díl Pracovní sešit.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,73 MB

ISBN: 9788073583576

POPIS
Pracovní sešit plynule navazuje na názorně a přehledně pojatý výklad v učebnici. Součástí pracovního sešitu jsou různorodé úlohy na procvičování, přičemž nejsou opomenuty úlohy na porozumění a úlohy maturitního typu, které mohou výrazně napomoci při přípravě na maturitní zkoušku.
STÁHNOUT ČÍST
Matematika pro střední školy 4.díl Pracovní sešit ...
didaktis Matematika pro střední školy 2.díl Pracovní sešit . Pracovní sešit k učebnici.Učebnice matematiky je propojena s přehledně zpracovaným pracovním sešitem - každé kapitole v učebnici odpovídá příslušná kapitola v pracovním sešitě.Ke každému tématu náleží tři úrovně úkolů vytvořených podle Bloomovy taxonomie vzdělávacích cílů.
Matematika pro střední školy 4.díl Pracovní sešit ...
Pracovní sešit navazuje plynule na srozumitelný a ilustrativně pojatý výklad v učebnici. Úlohy na porozumění a úlohy maturitního typu významně odlišují pracovní sešit od dosavadních sbírek úloh. Učebnicová sada Matematika pro střední školy - 4. díl: Funkce 1 je členěna do následujících tematických celků:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY