Život s osteoporózou eBook

Fatimma.cz Život s osteoporózou Image

INFORMACE

Život s osteoporózou je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Javůrek. Přečtěte si s námi knihu Život s osteoporózou na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Život s osteoporózou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,84 MB

ISBN: 8071697117

POPIS
Osteoporóza postihuje více než 50 % obyvatel a představuje závažnou civilizační chorobu. V prevenci a léčbě řídnutí kostí je na prvním místě cílený pohybový režim doplněný výživou bohatou na bílkoviny a minerály. Kniha poskytuje jednoduché a velmi účinné postupy, které mají za cíl učinit kost tvrdší a pevnější a obnovit potřebnou pohyblivost postižených.
STÁHNOUT ČÍST
Fenylketonurie | Život s dietou
Väčšina pacientok s osteoporózou sa o svoj zdravotný stav aktívne zaujíma a snaží sa získať čo najviac informácií, ktoré by im mohli pomôcť skvalitniť život s týmto ochorením. Podľa prieskumu, považuje až 97% pacientok za najdôveryhodnejší zdroj informácií lekára - špecialistu.
O rizicích osteoporózy s MUDr. Hanychovou | Týden.cz
Řídnutí kostí vede mnohdy ke zlomeninám, které v souvislosti s osteoporózou utrpí za život 30-50 procent žen. A osteoporóza se nevyhýbá ani mužům. V civilizovaných zemích se její výskyt odhaduje na sedm až osm procent celkové populace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY