Zdokonaluji se v józe eBook

Fatimma.cz Zdokonaluji se v józe Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zdokonaluji se v józe? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je André Van Lysebeth? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Zdokonaluji se v józe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,81 MB

ISBN: 9788025721858

POPIS
Tato Van Lysebethova práce - volně navazující na knihu Učím se jógu, kterou český čtenář dostává do ruky poprvé v plném rozsahu (předchozí, krácená vydání vyšla pod názvem Cvičíme jógu), tvoří logický přechod od hathajógy k radžajóze. V knize najdeme řadu dalších ásan, o něž je možné doplnit už zvládnutou sérii, asi třetina textu je věnována jóginově životosprávě (důraz je kladen na zažívání, relaxaci, některé zvláštní hygienické návyky a na pokyny týkající se spánku). V poslední, v předchozích českých vydáních z větší části vypuštěné části, se čtenář seznámí se základy jógy mentální, především s koncentračními cvičeními a technikami meditace.
STÁHNOUT ČÍST
Specifikace Zdokonaluji se v józe - André Van Lysebeth ...
Zdokonaluji se v józe Sdílet produkt V knize najdeme řadu dalších ásan, o něž je možné doplnit už zvládnutou sérii, asi třetina textu je věnována jóginově životosprávě (důraz je kladen na zažívání, relaxaci, některé zvláštní hygienické návyky a na pokyny týkající se spánku).
Zdokonaluji se v józe - Catalog of Frantisek Bartos ...
Zdokonaluji se v józe Autor: Van Lysebeth, André Nakladatel: Argo EAN: 9788072031009 ISBN: 80-7203-100-7 Originál: Je perfectionne mon yoga Překlad: Herrmannová, Marie a Knížetová, Věra Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY