Znamení lásky eBook

Fatimma.cz Znamení lásky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Znamení lásky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Znamení lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1998

NÁZEV SOUBORU: Znamení lásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,58 MB

ISBN: 8090262104

POPIS
Znamení lásky Lindy Goodmanové jsou triumfálnímvyhlášením síly lásky. Je to kniha, jež se podrobně zabývá vším - od vaší sexuální kompatibility až po tajná přání vašeho milostného partnera. V každém aspektu partnerského vztahu nabízí kniha praktickou radu, jak lze otevřít komunikační kanály, jejichž prostřednictvím je možno dosáhnout vzájemné důvěry a štěstí, po nichž všichni tak toužíme.
STÁHNOUT ČÍST
horoskopy lásky podle znamení | Blesk.cz
Horoskop lásky: Která znamení se k sobě hodí? 5. 8. 2018. Protiklady se přitahují, musí však mít i něco společného. Jaká znamení se k sobě hodí? Hvězdy naznačují, s kým vás čeká nekonfliktní budoucnost, s kým to naopak může skřípat. Sdílet Twitter.
Test lásky podle narození | Zamilované horoskopy ...
Milé Panny, také pro vás bijí kosmické hodiny roku 2020 bohatým a nadějným poselstvím. Ve srovnání s minulým rokem je zde diametrální rozdíl - zatímco v roce 2019 vás téměř po celou dobu zlobil Jupiter svou kvadraturou, v tomto roce je to pravý opak a hodlá vám dopřávat svým velkorysým trigonem. S přízní tohoto rozšiřovatele obzorů máte všechna esa v rukávu!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY