Msta písecké panny eBook

Fatimma.cz Msta písecké panny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Msta písecké panny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Msta písecké panny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Msta písecké panny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,45 MB

ISBN: 9788024373165

POPIS
Panoš Ota čeká v Písku na příjezd českého krále Přemysla II. Otakara, jehož doprovází Oldřich z Chlumu. Protože je parné léto, zajde se vykoupat k Otavě, kde potká nahou dívku, která se mu představí jako manželka mocného Bavora ze Strakonic. Záhy se však dozví, že mu dívka lhala. Začne ji hledat a tím se stále více a více zaplétá do podivné záhady ztracených šperků. Mezitím kdosi zavraždí zemského sudího. A následují další vraždy. Naštěstí do Písku dorazí Oldřich z Chlumu i s velitelem Divišem a spolu s Otou začnou pátrat. Brzy se ukáže, že odhalení pravdy by mohlo být velmi nebezpečné, neboť stopy vedou k nejvýznamnějším představitelům královského dvora.2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Msta pisecke panny | Sleviste.cz
Msta písecké panny. Vlastimil Vondruška, Jan Hyhlík. Přehrát ukázku Zastavit ukázku. MP3 ke stažení . 289 K ...
Msta písecké panny : Detektívky, thrillery : Najlepšie ...
E-kniha: Msta písecké panny - Vlastimil Vondruška. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY