Minnie: Přání s mašlí eBook

Fatimma.cz Minnie: Přání s mašlí Image

INFORMACE

Minnie: Přání s mašlí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Minnie: Přání s mašlí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Minnie: Přání s mašlí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,24 MB

ISBN: 9788025233269

POPIS
Minnie vede veleúspěšný obchod s mašlemi. Dokonce i slavná filmová hvězda Penelope Pudlová si u Minnie objednala zásilku originálních mašlí, které chce rozdávat svým fanouškům. Jenomže mašlomat se porouchal! Dokáže Minnie splnit náročné přání své světoznámé zákaznice? A co se skrývá v tajuplné lampě, kterou Minnie dostane jako dárek od paní Ruby?
STÁHNOUT ČÍST
Červené baleríny s mašlí a potiskem Melissa Minnie | ZOOT.cz
DINO Disney Minnie plyš 43cm Viděla vaše holčička filmový příběh o Minnie v Paříži, kde Minnie společně s Daisy, Millie a Melody připravují novou kolekci mašlí? Pokud ne, tak nevadí. Právě takovou Minnie s krásnou mašlí jako je v tomto příběhu, můžete dopřát své holčičce jako velkého plyšáka rovnou do náručí.
Minnie - Přání s mašlí (Edice zvídavého předškoláka ...
Minnie vede veleúspěšný obchod s mašlemi. Dokonce i slavná filmová hvězda Penelope Pudlová si u Minnie objednala zásilku originálních mašlí, které chce rozdávat svým fanouškům. Jenomže mašlomat se porouchal! Dokáže Minnie splnit náročné přání své světoznámé zákaznice?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY