Modrý tygr eBook

Fatimma.cz Modrý tygr Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Modrý tygr! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Modrý tygr a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Modrý tygr.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,81 MB

ISBN: 9788087060551

POPIS
Promítni si to! Po kultovém flipbooku Pod kloboukem, z knihy Kouzelná baterka, je tu flipbook vycházející z filmového zpracování knihy Modrý tygr. Dvě animace v jednom! Kráčející tygr a tygr pohrávající si se starostou Rýpem.Výtvarný návrh: Juraj Horváth a Michal Struss. Animace: Frajštáková, Gura, Laučíková, Raýmanová, Skala, Struss.
STÁHNOUT ČÍST
Modrý tygr - Juraj Horváth,Tereza Horváthová | Knihy Dobrovský
Co se stane, když se ve městě objeví modrý tygr? Dobrodružný, magický a humorný rodinný film vtáhne děti i jejich rodiče do světa fantazie. Středobodem všeho dění je trochu zapomenutá, ale stále kouzelná botanická zahrada, ukrytá uprostřed hlučícího…
Modrý tygr (2012) | ČSFD.cz
Co se stane, když se ve městě objeví modrý tygr? Dobrodružný, magický a humorný rodinný film vtáhne děti i jejich rodiče do světa fantazie. Středobodem všeho dění je trochu zapomenutá, ale stále kouzelná botanická zahrada, ukrytá uprostřed hlučícího města.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY