Úprava vody v energetice eBook

Fatimma.cz Úprava vody v energetice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Úprava vody v energetice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Úprava vody v energetice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Úprava vody v energetice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,79 MB

ISBN: 9788070807460

POPIS
Kniha se zabývá problematikou úpravy vody v energetických provozech, zejména u elektráren a tepláren. V publikaci je věnována pozornost jak přípravě přídavné vody do parovodního a chladícího okruhu, tak metodám úpravy vody v těchto okruzích. Hlavním účelem knihy je vyplnit mezeru v nabídce českých publikací a přinést informace o nových postupech a technologiích v tomto oboru. Je určena všem technikům, kteří se zabývají vývojem, projektováním, konstrukcí nebo provozem zařízení úpravy vody v elektrárnách, klasických nebo jaderných, teplárnách a výtopnách.
STÁHNOUT ČÍST
FILTRACE A ÚPRAVA VODY | IVAR CS : komponenty pro vodu ...
Změkčovače vody a úpravny vody se využívá v energetice, průmyslu, gastronomii, ale hlavně i v domácnostech. Úprava vody je aktuální téma při řešení výbavy každé domácnosti ať již v bytě či rodinném domě. Změkčovač vody EcoWater COMFORT 300.
Úprava vody v energetice alternativy - Heureka.cz
Do vody v bazénu se dostává spousta nečistot, jako jsou zbytky opalovacích krémů, trávy, utonulý hmyz atd. Aby voda v bazénu zůstávala čistá a nezávadná, je třeba ji pravidelně dezinfikovat a chránit před bakteriemi a řasami.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY