Dalí a Gala eBook

Fatimma.cz Dalí a Gala Image

INFORMACE

Dalí a Gala je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Herbert Genzmer. Přečtěte si s námi knihu Dalí a Gala na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Dalí a Gala.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,67 MB

ISBN: 0

POPIS
Geniální malíř a jeho múza, nebo fobiemi pronásledovaný bohém a vypočítavá manipulátorka? Autor nabízí široké spektrum pohledů na vztah kontroverzního páru, nechává čtenáře nahlédnout do soukromí legendárního surrealisty Dalího a jeho pozdější manželky, Heleny Dimitrijevny Diakonovové, zvané Gala. Sleduje pár od okamžiku osudového setkání na pobřeží Costa Brava, během společných "hubených" let v Paříži, na triumfální cestě do Ameriky, i jejich pozdější kočovný život po západní Evropě.
STÁHNOUT ČÍST
Gala Dalí — Wikipédia
Pero Dalí la conoció y quedó absolutamente fascinado, fulminado de lleno de amor. Gala fue su musa, su amor, la mujer que lo entendió y logró que diera lo mejor de sí. Estuvieron juntos 53 años, hasta la muerte de Gala, en 1982. A partir de entonces, Dalí se dio por perdido en una espiral de decadencia y abandono.
Gala Dalí - Carmen Domingo | Databáze knih
Dalí y Gala. En 1929 Dalí se enamoró perdidamente de una rusa a la que llamó Gala. Era 11 años mayor que él y se convertiría en su musa inspiradora y única esposa. Gala fue la primera en darse cuenta de su talento y en apreciar la riqueza que ese talento podría producir.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY