Pařížanky eBook

Fatimma.cz Pařížanky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pařížanky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pařížanky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Pařížanky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,82 MB

ISBN: 9788090699649

POPIS
A Francouzky si i nadále malovaly rty...Přestože v jádru knihy dřímá politika, jedná se o fascinující, bohatě ilustrovaný popis, jak dívky a ženy Paříže v letech 1939–1949 přežily druhou světovou válku a její následky, stále v grandiózním stylu.„Když si v roce 1924 Suzanne vzala inženýra Jeana Belperrona, usadil se mladý pár na Montmartre, kde si našel mnoho přátel mezi avantgardními umělci. Její přítelkyni, krásnou herečku a příležitostnou modelku klenotů Nusch Eluardovou, ženu a múzu surrealistického básníka Paula Eluarda, fotografoval Man Ray se šperky od Belperronové.“Tato kniha však není o módě.
STÁHNOUT ČÍST
Buď chic! Odhal s námi tajemství Pařížanek | Femina.cz
Místo skvělého života v hlavním městě módy začíná předem prohraný boj o získání statutu Pařížanky a uznání společnosti. Na pokraji osobního bankrotu i fyzických sil se rozhodla otočit kola osudu a stát se Falešnou Pařížankou. Přestat slepě následovat místní nesmyslné společenské konvence a určovat vlastní ...
Se šarmem Pařížanky - 2.vydání od 340 Kč - Heureka.cz
Koupit Koupit eknihu. Se šarmem Pařížanky je dokonalý průvodce světem francouzské elegance, typického šarmu a joie de vivre. Ines de la Fressange v něm nabízí nejen módní tipy a rady, jak se oblékat, líčit, nakupovat či bavit jako Pařížanka, ale také píše o zajímavých místech, obchůdcích, parcích, muzeích, které město na Seině před turisty tak troch u skrývá.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY