Rotvajler eBook

Fatimma.cz Rotvajler Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rotvajler! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rotvajler a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Rotvajler.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,94 MB

ISBN: 8086144879

POPIS
Kniha ze série malých monografií o vyhledávaných psích plemenech přináší poznatky o původu plemena, jeho standardu a zvláštnostech, o každodenní péči o psa, o jeho plemenitbě, výchově, využití a výcviku, o výstavách, zdravotní péči a péči o starého psa.Připojen je slovníček nedůležitějších kynologických a veterinárních pojmů. Všechny tyto cenné informace doprovází pečlivě vybraná obrazová dokumentace.
STÁHNOUT ČÍST
Rotvajler - Psi a štěňátka, inzerce psů. - inzeráty ...
Rotvajler je pes pro zkušeného chovatele O této rase často koluje mylný názor, že se jedná o psy zlé, drsné a nebezpečné, kteréžto předsudky jsou umocněny i jejich robustní postavou. Ano, rotvajleři mohou být útoční a nebezpeční (stejně jako jiní psi), avšak za jejich agresí je vždy nesprávný způsob výchovy a ...
Rotvajler - Rady a tipy o chovu psů v magazínu zoohit
Zvieratá - Rotvajler inzercia. Vyberajte z 23 inzerátov. Predajte ľahko a rýchlo na Bazoš.sk. Cez 400 tisíc užívateľov za deň. Nájdite čo potrebujete vo Vašej kategórii.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY