Tantra eBook

Fatimma.cz Tantra Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tantra! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tantra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Tantra.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,67 MB

ISBN: 9788073368135

POPIS
Tantra přivádí do souladu tělo, mysl i duši a může nám dokonce dopomoci k osvícení. S pomocí tohoto starobylého indického učení můžeme navíc zvýšit svou sexuální energii a naučit se vysokému umění lásky. Staré indické učení tantry je filosofií radosti ze života, která se zabývá požitkem a rozkoší ve všech oblastech života. Erotický styk s partnerem se tak může proměnit v hluboké spirituální spojení. V této knize najdete nejdůležitější prvky tantrického umění lásky a dozvíte se, jak je můžete prakticky využít, abyste probudili svou smyslnost a znovu objevili radost ze sexuality a pak společně s partnerem či partnerkou pronikli do nových spirituálních rozměrů lásky.
STÁHNOUT ČÍST
Tantra - Wikipedia
Tantra as it is seen in the West is very different from the original ways it was practiced. It is essentially a tradition in which awakening is pursued through embodiment (vs. disembodiment in meditation, etc.) and union is sought through relationship and intimacy. In the West it has been mostly pursued for its emphasis on using sexual union as ...
Tajemství tantry podléhá stále více lidí - Novinky.cz
Tantra masáže a terapie v Praze, pro muže, ženy i páry. Tyto stránky používají cookies k analýze návštěvnosti a bezpečnému provozování stránek. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s našimi pravidly pro ochranu soukromí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY