Jazyk latinský I. eBook

Fatimma.cz Jazyk latinský I. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jazyk latinský I.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jazyk latinský I. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Jazyk latinský I..pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,27 MB

ISBN: 8086073807

POPIS
Žádný zdravotnický pracovník se neobejde bez znalosti základů latinského jazyka, který se spolu s řečtinou podílel na tvorbě lékařského názvosloví. Zvládnutí slovní zásoby, pochopení základní struktury gramatiky příznivě ovlivní studium odborných předmětů. Učebnice tvoří základ pro povinné studium latinského jazyka na všech typech zdravotnických škol v prvním ročníku. Učivo je uspořádáno tak, aby studenti zvládli většinu látky pod vedením učitele ve škole. Každá lekce tvoří organický celek nebo část celku. Lekce na sebe navzájem navazují tematicky i slovní zásobou a vnitřně jsou logicky spojeny jednoduchými metodickými zásadami.
STÁHNOUT ČÍST
Latina - Wikipedie
Latinský jazyk pro zdravotní školy I, AKCE do 13.5. - [11.5. 2020] rodám oblíbenou knihu "Latinský jazyk I" a slovník pro zdravotní školy VOŠ. Vazba knihy měkká / brožovaná, základní mluvnické jevy s řadou cvičení i příklady diagnóz a odborné články rozšiřující slovní zásobu.
Jazyk latinský I | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Jazyk latinský I - Jan Kábrt. Základní mluvnické jevy s řadou cvičení i příklady diagnóz a odborné články rozšiřující slovní zásobu. Učebnice je...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY