Krajem soutoku Vltavy se Sázavou eBook

Fatimma.cz Krajem soutoku Vltavy se Sázavou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Krajem soutoku Vltavy se Sázavou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Krajem soutoku Vltavy se Sázavou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Krajem soutoku Vltavy se Sázavou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,85 MB

ISBN: 9788020421067

POPIS
Josef Dvořák, rodák z Davle, dokumentoval v první polovině 20. století místa, která v dnešní době už nemáme možnost prozkoumat – některá z nich zmizela pod hladinou vodních děl vltavské kaskády. Unikátní dědictví, které nám na stovkách fotografií ateliéru pana Dvořáka zbylo, uspořádal podle lokalit Vojtěch Pavelčík. Vznikl tak monumentální svazek s velkou historickou uměleckou hodnotou.
STÁHNOUT ČÍST
Krajem soutoku Vltavy se Sázavou - dvorak-davle.cz
Úplný název: Krajem soutoku Vltavy se Sázavou - Místa jižně od Prahy na dobových fotografiích Josefa Dvořáka z Davle. Autor: z dobových fotografií Josefa Dvořáka sestavil Vojtěch Pavelčík. ISBN: 978-80-204-2106-7. Počet stran: 288 (formát 225 x 225 mm)
Zmizelá místa kolem Vltavy zachycuje nová kniha fotek ...
Krajem soutoku Vltavy se Sázavou Místa na jih od Prahy na snímcích Josefa Dvořáka Josef Dvořák, rodák z Davle, dokumentoval v první polovině 20. století místa,která v dnešní době už nemáme možnost prozkoumat - některá z nich zmizelapod hladinou vodních děl vltavské kaskády.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY