Strojnické tabulky eBook

Fatimma.cz Strojnické tabulky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Strojnické tabulky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Strojnické tabulky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Strojnické tabulky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,89 MB

ISBN: 9788073611118

POPIS
POMOCNÁ UČEBNICE PRO ŠKOLY TECHNICKÉHO ZAMĚŘENÍ je určena jak studentům technických škol, tak konstruktérům a technologům. Publikace, jako jediná svého druhu, obsahuje aktuální české technické normy.Uvedené strojnické tabulky jsou vydány ve spolupráci s ČNI, zachycují současný stav přechodu ČSN na soustavu mezinárodních norem ISO a EN. Normy obsahují výběr z platných ČSN, norem ISO a EN i dalších závazných předpisů, bez nichž se technik v každodenní práci neobejde a bez nichž není možná plnohodnotná výuka na školách. Spolupráce s ČNI je zárukou toho, že při každém dalším vydání jsou tabulky doplněny o změny, které vznikají při vývoji a dotváření norem.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Strojnické tabulky - Pavel Vávra epub fb2 PDF
Uloz.to is the largest czech cloud storage. Upload, share, search and download for free. Credit allows you to download with unlimited speed.
Strojnicje tabulky - Bazar na Heureka.cz
Uvedené strojnické tabulky jsou vydány ve spolupráci s ČNI, zachycují současný stav přechodu ČSN na soustavu mezinárodních norem ISO a EN. Normy obsahují výběr z platných ČSN, norem ISO a EN i dalších závazných předpisů, bez nichž se technik v každodenní práci neobejde a bez nichž není možná plnohodnotná výuka ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY