Moje ségra je upír: Výměna eBook

Fatimma.cz Moje ségra je upír: Výměna Image

INFORMACE

Hledáte knihu Moje ségra je upír: Výměna? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Sienna Mercer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Moje ségra je upír: Výměna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,62 MB

ISBN: 9788074476587

POPIS
Když se Olivia Abbottová přestěhuje s rodiči do nového města, nadšeně se přidává do týmu roztleskávaček a hledá si nové kamarády. A pak potká Ivy Vegovou. Zpočátku vypadá bledá a vždy v černém oblečená Ivy jako Oliviin pravý opak. Jenže když holky prohlédnou přes růžové třpytky a tlustou černou oční linku, zjistí, že vlastně vypadají úplně stejně – jsou totiž dvojčata! Olivia a Ivy vymyslí ďábelský plán s výměnou rolí a nadšeně zkoušejí všechny triky dvojčat. Pak ale Olivia zjistí, že Ivy přece jen není úplně stejná jako ona. Ivy je totiž upír. A rozhodně není jediná ve městě.
STÁHNOUT ČÍST
Moje ségra je upír: Výměna - Sienna Mercer, brožovaná ...
0 hodnocení Moje ségra je upír - Výměna 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Když se Olivia Abbottová přestěhuje s rodiči do nového města, nadšeně se přidává do týmu roztleskávaček a hledá si nové kamarády. A pak potká Ivy Vegovou.
Moje segra je upir vymena sienna mercer | Sleviste.cz
Je to taková moje tajná neřest." „Neboj," zakřenila se Camilla. „Tvoje tajemství u mě bude v bezpečí. Aspoň dokud nikomu neprozradíš, že umím kyborgský jazyk Beta."
SOUVISEJÍCÍ KNIHY