Šmoula reportér eBook

Fatimma.cz Šmoula reportér Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šmoula reportér! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šmoula reportér a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Šmoula reportér.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,44 MB

ISBN: 9788000029146

POPIS
Ve šmoulí vesničce se pořád něco děje a šmoulové si ani nestačí sdělovat všechny novinky. A tak jednoho ze šmoulů napadne vydávat vlastní noviny. Šmoula Novinář se do toho pustí s vervou, ale zdaleka netuší, jaká nebezpečí a tajemství novinářské řemeslo skrývá. A na vášnivé čtenáře deníku Šmoula DNES nestačí ani sám Taťka Šmoula. Šmoula Novinář se v touze po senzační reportáži vydá dokonce až do sídla samotného Gargamela! Příběh hravou formou seznamuje děti s tím, jak se vydávají opravdové noviny, co všechno mohou způsobit a ovlivnit a co vše musí dělat opravdový novinář.
STÁHNOUT ČÍST
Specifikace Šmoula reportér. Šmoulové - Heureka.cz
Kupte knihu Šmoula reportér (Peyo) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Comics Blog: #423: Šmoulové 22: Šmoula reportér - 75 %
Kniha Šmoula reportér stále doručíme až domů, na pobočky i do AlzaBoxu. Veškeré informace o produktu. Vhodné příslušenství. Hodnocení a recenze Šmoula...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY