Kafka na pobřeží eBook

Fatimma.cz Kafka na pobřeží Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kafka na pobřeží? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Haruki Murakami? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Kafka na pobřeží.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,66 MB

ISBN: 8020712267

POPIS
Patnáctiletý Kafka Tamura žije s otcem v centru Tokia; rozhodne se najít matku a sestru, které před mnoha lety zmizely, a uteče z domova. Skrývá se v knihovně v malém městečku, kde pozná stejně „podivné“ kolegy. Autor se opět soustředí na osud dvou individualistů, kteří se nedokážou zařadit do společnosti. Jak bývá u autora obvyklé, dílo obsahuje narážky na kulturní ikony euroamerické kultury, nechybí prostředí bordelů, barů ani fantaskní prvky. Po mimořádně ůspěšném Norském dřevu Murakami osvědčil, co skvěle umí: „mix“ příběhů a nevtíravé propletení japonské a západní mentality. Úplně odjinud vchází do příběhu "tak trochu zvláštní" šedesátiletý pán Nakata. Neumí číst ani psát, jeho chápání světa je omezené. V dětství zažil příhodu, která půlku jeho osobnosti odnesla kamsi mimo reálný svět. Zato je vybaven unikátními schopnostmi, např. dokáže rozmlouvat s kočkami. Jeho průvodcem na cestě za vchodovým kamenem je mladý Hošino, dobrosrdečný i střelený chlapík se specifickou životní filozofií. Ačkoli se Kafka s Nakatou nikdy fyzicky nesetkají, jejich provázanost je klíčová.
STÁHNOUT ČÍST
Kafka na pobřeží - Haruki Murakami | KOSMAS.cz - vaše ...
Všechny informace o produktu Kniha Kafka na pobřeží - Murakami Haruki, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kafka na pobřeží - Murakami Haruki.
Kniha Kafka na pobřeží - Haruki Murakami | knizniklub.cz
Kafka na pobřeží Patnáctiletý Kafka Tamura žije s otcem v centru Tokia; rozhodne se najít matku a sestru, které před mnoha lety zmizely, a uteče z domova. Skrývá se v knihovně v malém městečku, kde pozná stejně ""podivné"" kolegy. Párkrát se mu zdá, že matku zahlédl, ale je to mýlka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY