Město neřesti eBook

Fatimma.cz Město neřesti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Město neřesti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Město neřesti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Město neřesti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,79 MB

ISBN: 9788073810863

POPIS
Soukromý detektiv Spenser se tentokrát dostane k případu, jenž navenek stojí na samých nelogičnostech. Obrátí se na něho místní advokátka se zajímavým podezřením. Elizabeth Shawová se u bostonské právnické firmy specializuje na sepisování posledních vůlí a svěřeneckých fondů, a v průběhu let se spřátelila s řadou manželek zámožných postarších magnátů, pro které pracuje. A všechny tyto manželky mají společné jedno tajemství: jejich milencem je jistý Gary Eisenhower, který je nyní vydírá a chce peníze.
STÁHNOUT ČÍST
Spenser: Město neřesti - Robert B. Parker | Databáze knih
Las Vegas jsme si nemohli nechat ujít. Proč? Je to jedno z nejvíce „pohodových" míst v USA, město plné hříchů a hazardu.A protože do Vegas jsou všeobecně odkudkoliv ze Států i velmi levné letenky, bylo pro nás nejlepší volbou, abychom mohli v rámci cesty kolem světa podnikat další dobrodružství.
Robert B. Parker: Město neřesti - Kutná Hora - Sbazar.cz
Korint: město neřesti, kde se bohyně Afrodita uctívala prostitucí ... Aury neřesti se však Korint zřejmě nezbavil ani poté, jak o tom svědčí ostré výtky apoštola Pavla z Tarsu obyvatelům města. V Prvním listě korintským popisuje, jak každou noc vyzývaly zvony a gongy z Afroditina chrámu muže k „pobožnostem". Z ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY