Léto mrtvých eBook

Fatimma.cz Léto mrtvých Image

INFORMACE

Hledáte knihu Léto mrtvých? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Gregory Hughes? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Léto mrtvých.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,17 MB

ISBN: 9788074474552

POPIS
Šestnáctiletý Jukio je šestnáctiletý mistr v kendó, tradičním japonském boji s mečem. Je léto a Jukio si užívá s kamarády, dvojčaty Hirošim a Miko. Jenže najednou se všechno zlomí. V druhém románu Gregoryho Hughese se střídá dechberoucí akce s až dojemnými momenty, které čtenáře nutí k zamyšlení.
STÁHNOUT ČÍST
Rok 2019 na železnici: Více nehod, usmrcených i zraněných ...
Je léto a Jukio si užívá s kamarády, dvojčaty Hirošim a Miko. Jenže najednou se všechno zlomí. Dvojčata spáchají sebevraždu a ukáže se, že je k ní dohnala jakuza, japonská mafie. Jukio bere do ruky meč a začíná se mstít. Začíná krvavé léto, které otestuje jeho oddanost, odvahu i zdravý rozum.
Léto mrtvých | KNIHCENTRUM.cz
Léto mrtvých. Gregory Hughes. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Šestnáctiletý Jukio je mistr v kendó, tradičním japonském boji s mečem. Je léto a Jukio si užívá s kamarády, dvojčaty Hirošim a Miko.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY