Oběť ve stínu eBook

Fatimma.cz Oběť ve stínu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Oběť ve stínu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Oběť ve stínu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Oběť ve stínu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,42 MB

ISBN: ",

POPIS
Lucas Davenport, zkušený detektiv kriminálního oddělení, je tentokrát postaven před případ plný záhad a tejemství. V jeho rajónu, v americkém městě Minneapolis, se začíná série neobvykle brutálních vražd, která postupem času vzbudí obavy celého národa. Partnerkou a přítelkyní v jeho hledání mu je mladá newyorská policistka Lily Rothenburgová, s jejíž pomocí se Davenport snaží rozkrýt temné stíny a záhady americké indiánské komunity. Vražd každým dnem přibývá a policisté nemají v rukou téměř žádnou stopu. Jaký je motiv těch krvavých zločinů? Kdo se stane příští kořistí chladnokrevných vrahů?
STÁHNOUT ČÍST
Pravidla oběti. Oběť ve stínu. Oči oběti | Dumknihy.cz ...
Oběť ve stínu. Oči oběti. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Výprodej - Pravidla oběti. Oběť ve stínu. Oči oběti. Omnibus. SANDFORD John. Info: BB/art, 2010 (takto 1.) - váz., 784 str.
Ve stínu (2012) | ČSFD.cz
Oběť ve stínu. Oči oběti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Lucas Davenport musí dodržovat pravidla jako málokdo druhý. Je členem oddělení vražd minneapoliského policejního sboru. Jenže vraždění bez motivu, beze stopy po pachateli, bez důkazů, přibývá.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY