Jezírka a fontánky v nádobách eBook

Fatimma.cz Jezírka a fontánky v nádobách Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jezírka a fontánky v nádobách! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jezírka a fontánky v nádobách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Jezírka a fontánky v nádobách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,17 MB

ISBN: 8024714299

POPIS
Vodní zahrádky v nádobách a malé fontánky • Miniaturní jezírka v plochých miskách, starých dubových sudech nebo v pestrobarevné keramice • Vodní atrakce, jako jsou bublající kameny, chrliče, nástěnné fontánky a vodotrysky • Jednoduchá údržba – nejdůležitější rady a tipy pro správnou péči • Praktické návody, jak si krok za krokem vybudovat a osázet rostlinami miniaturní vodní zahrádku • Popis nejkrásnějších a nejodolnějších vodních a bahenních rostlin Pro zahrádkáře a milovníky vodních rostlin.
STÁHNOUT ČÍST
Jezírka a fontánky v nádobách - BYDLENI.CZ
Fontány, kašny a vodotrysky jsou příjemným řešením pro osvěžující atmosféru v každém exteriéru i interiéru. Blahodárné účinky vodních ploch a prvků. Přítomnost vodní plochy dokáže přitáhnout, zabavit a vytvořit pozitivní emoce u každého člověka. Voda totiž lidstvo fascinuje již od pradávna.
Kniha: Jezírka a fontánky v nádobách (Andrea Christmann ...
Optimální dobou k založení jezírka je jaro - duben až červen. Pokračovat můžete i v dalších teplých měsících, v tom případě sázejte již větší nebo nakvetlé rostliny, abyste se nepřipravili o období, kdy jezírko vypadá nejpůvabněji, což je zpravidla od července do září.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY