Z komunistické totality do svobodného světa eBook

Fatimma.cz Z komunistické totality do svobodného světa Image

INFORMACE

Hledáte knihu Z komunistické totality do svobodného světa? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Ladislav Nohynek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Z komunistické totality do svobodného světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,79 MB

ISBN: 9788073887407

POPIS
Pozoruhodný život českého podnikatele, který dobýval svět. Podnikatel Ladislav Nohynek líčí ve své autobiografii svou soukromou i podnikatelskou životní cestu. Narodil se a vyrůstal v Praze a zde také zahájil svou podnikatelskou činnost, ale po únorovém puči, kdy mu byl jeho podnik znárodněn, se rozhodl se svým bratrem ilegálně opustit Československo. Po působení v Egyptě a USA založil v Německu několik úspěšných podniků, které exportují své výrobky do celého světa.
STÁHNOUT ČÍST
Ladislav Nohynek | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
S tímto nápadem přišel Jiří Hilger, který se nabídl, že je převede do svobodného světa přes šumavskou hranici. Bohužel až později se ukázalo, že byl agentem-provokatérem komunistické policie a celá akce měla být jen součástí likvidace skautingu.
Komentář: Třicet let po listopadu 1989 hrozí eroze ...
Komunistický režim je totalitní politický režim států ovládaných komunistickými stranami, které budují stát na ideologických základech marxismu-leninismu.. První komunistický režim vznikl převratem v roce 1917 v Rusku pod vládou bolševiků v čele s Leninem a Trockým.Komunistické strany dodnes vládnou v Číně a několik dalších státech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY