Atlas nízkoenergetických domů eBook

Fatimma.cz Atlas nízkoenergetických domů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Atlas nízkoenergetických domů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Atlas nízkoenergetických domů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Atlas nízkoenergetických domů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,19 MB

ISBN: 8086165469

POPIS
Atlas nízkoenergetických domů – Současný stav, stejně jako otázka budoucí dostupnosti dnes běžněužívaných energií, jejich cena, to jsou faktory, které stále víceakcentují potřebu -vztaženo k výstavbě- podmiňovat nově vznikajícíprojektové záměry v rozsahu bytových, občanských i průmyslovýchstaveb, včetně rekonstrukcí, koncepcí nízkoenergetičnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Atlas nízkoenergetických domů - David Damaška | Databáze knih
Zabýváme se výrobou nízkoenergetických, modulových a mobilních domů. Domy vyrábíme i na klíč dle přání klienta, od výběru podlahové krytiny pro výběr typu zastřešení. V základním provedení je mobilní dům vybaven infrazářičovým topným systémem Heatflow.
Atlas nízkoenergetických domů - shop.ben.cz
Kniha: Atlas nízkoenergetických domů - David Damaška. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY