Surf eBook

Fatimma.cz Surf Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Surf! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Surf a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Surf.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,99 MB

ISBN: 8072684847

POPIS
Čtenář si může udělat obrázek o tom, jak si tento sport původem z Havajských ostrovů podmanil mladé lidi všech kontinentů a vyvolal nový životní styl. V tomto prvním svazku nové ediční řady AKCENT HOBBY najdou zájemci informace o historii surfu, surfových lokalitách, disciplínách, druzích surfu a výrobě surfových prken. V této první české učebnici surfu na našem trhu z pera brněnského vysokoškolského pedagoga nechybí ani informace o pravidlech surfu, surfových soutěžích, metodice surfu a surfové přípravě.
STÁHNOUT ČÍST
Surfdome UK | SURF, SNOW, SKATE Clothing & Equipment
Surf Reports, Surf Forecasts, Web Cams and Surfing Photos for Spots around the Globe. We use cookies to deliver a reliable and personalised Magicseaweed experience. By browsing Magicseaweed, you agree to our use of cookies.
Surf | Definition of Surf at Dictionary.com
Surf para referirse genéricamente a la gran variedad de estilos y modalidades ampliamente conocidos siendo comúnmente practicados en olas medianas o pequeñas. Surf de Olas Grandes cuando el surfista practica especial y/o repetidamente sobre olas de más de 2 metros de altura. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY