Přehled anatomie eBook

Fatimma.cz Přehled anatomie Image

INFORMACE

Přehled anatomie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ondřej Naňka. Přečtěte si s námi knihu Přehled anatomie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Přehled anatomie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

ISBN: 9788024617176

POPIS
Nové, rozšířené a barevné vydání učebnice Přehled anatomie představuje ucelený pohled na anatomii pro bakaláře zdravotnických oborů. V jednotlivých kapitolách jsou popsány všechny orgánové systémy lidského těla. Prezentace zde uvedených anatomických dat je nutná pro pochopení stavby a funkce lidského těla. Každá kapitola zahrnuje obecný úvod k dané orgánové soustavě, na který navazuje popis vlastních orgánů doplněný klinickými poznámkami. Kniha je bohatě ilustrována - více než 300 názorných ilustrací umožňuje studentům komplexní představu anatomických struktur, aniž by byli nuceni používat další anatomické atlasy.
STÁHNOUT ČÍST
Nová učebnice: Přehled anatomie | 2. lékařská fakulta ...
Jen škoda, že jsem Přehled anatomie neměla již v zimním semestru, na všeobecném lékařství se o něm nikdo nezmínil, jen lektoři na konci celého roku přiznávají, že je ke zkoušce vhodná. Zvláštní. Autoři knihy. Ondřej Naňka česká, 1972.
Přehled anatomie: Tretí, doplnené a prepracované vydání ...
Nejnovější vydání učebnice Přehled anatomie představuje ucelený pohled na anatomii. V jednotlivých kapitolách jsou popsány všechny orgánové systémy lidského těla. Prezentace zde uvedených anatomických dat je nutná pro pochopení stavby a funkce lidského těla.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY