Pragocalypsa 1: Strážci brány eBook

Fatimma.cz Pragocalypsa 1: Strážci brány Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pragocalypsa 1: Strážci brány! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pragocalypsa 1: Strážci brány a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Pragocalypsa 1: Strážci brány.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,38 MB

ISBN: 9788075940612

POPIS
Heslo pro záchranu světa zní: Řád. Žádné kutny ani celibát však nečekejte. Tenhle řád je tu už několik set let, sahá do dob Rudolfa II. a za ta léta si stihl vytvořit slušnou základnu výjimečně nadaných jedinců. Zřejmě tušíte, že tento řád má jiné poslání než čekat na příchod království Božího. Snaží se totiž odvrátit konec světa, pokud je to vůbec možné…Už za několik měsíců to vypukne, transdimenzionální brána se otevře a stane se tak právě v Praze, na průsečíku magických siločar. Začne porcování magického koláče a každý si hodlá nabídnout, pardon, vlastně zuby nehty urvat, co se dá. Bandy „cizáků“ z různých koutů světa se začínají do naší metropole slétat jako vosy na med.Svérázný řeholník Vyvyan, kterému byste jeho čtyři sta křížků nehádali, dostává na starost mladý zázrak, gymnazistku Elišku, která je zcela unikátní médium a tudíž pro Řád pravým poklad. Nejen kvůli tomu je Vyvyan hned od začátku konfrontován s cizáky a jejich útoky. Navíc mu je spolu s Eliškou přidělena i zrzka Marika, a dvě ženské v baráku spolu s útočícím nepřítelem, to by mohlo být i na tak ostříleného parda dost. Naštěstí má kromě své nadprůměrné intuice k ruce jizlivý humor a všeobjímající nadhled, pro který ho budete milovat a Eliška s Marikou chvílemi nenávidět.Neotřelá postava hlavního hrdiny, bohatá paleta postav, originálně pojaté patriotství a široká škála fantastických schopností – to jsou hlavní premisy románu Strážci brány.Spisovatel Jan Urban zná Prahu jako své boty a dobře ví, kde dřímá genius loci. Nakladatelství Fantom Print přichystalo reedici úspěšné série jménem Pragocalypsa, kterou uvítají všichni milovníci postapokalyptické městské fantasy a také příznivci chytlavého humoru a nikdy nekončící akce. Pojďme odvrátit konec světa!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Pragocalypsa Strážci brány - Jan Urban | Knihy.ABZ.cz
Konec světa začne v roce 2017 v Praze.
Pragocalypsa 1 - Strážci brány - Urban Jan - SEVT.cz
Start your review of Strážci brány (Pragocalypsa #1) Write a review. Dec 20, 2014 Richard rated it it was amazing. Shelves: books-i-have. Pamatate sa na Nocni Klub? Tak tu mame novu partu. Tito sice nestrazia poriadok a zakon, ale prave magicke silociary, ktore sa uspesne krizia cuduj sa svete, priamo pod Prahou. Je ich viac, maju ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY