Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu eBook

Fatimma.cz Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,15 MB

ISBN: 8086862361

POPIS
Ve dvanácti dopisech svěřuje chevalier Edmond de Grammont své tetě, vévodkyni z Richelieu, své erotické eskapády, v kterých nechybí dobrodružství, intriky, rafinované zápletky a osobitý humor. Během válečných let zažil totiž rytíř Edmond nejen strasti vojenského života, ale také nejednu milostnou epizodu: z jeho barvitého vypravování se například dozvíme, jak odhalil v zajatém pážeti sličnou dívku, jak nemálokrát spočinul v náruči manželek či dcer svých nic netušících hostitelů, jak pomohl rozřešit zbožné dámě morální dilema, jak se dvořil jedné dívce, aby za pomoci žárlivého citu získal druhou, jak bojoval s pásem cudnosti půvabné jeptišky či jak se nakonec jeho mužství stalo v rukou odpudivé ženy obětí surové perverznosti.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu | Knihy ...
A2, 23. 1. 2008. Karel Kouba Chevalier de Grammont Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu. V rámci vkusně vypravené erotické edice nakladatelství Dybbuk vyšla další z malých knih, díky nimž se prostřednictvím původních i historických překladů dostáváme k těžko dostupným klasickým textům.
chevalier de Grammont Archivy | nakladatelství dybbuk
Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu Ve dvanácti dopisech svěřuje chevalier Edmond de Grammont své tetě, vévodkyni z Richelieu, své erotické eskapády, v kterých nechybí dobrodružství, intriky, rafinované zápletky a osobitý humor.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY