Náš vesmír eBook

Fatimma.cz Náš vesmír Image

INFORMACE

Hledáte knihu Náš vesmír? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Zdeněk Pokorný? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Náš vesmír.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,20 MB

ISBN: 9788086858654

POPIS
Čtvrté aktualizované vydání...Komplexní pohled na vesmír pro široký okruh čtenářů.Kniha je rozdělena do několika kapitol (Slunce, Země, Měsíc, Obří planety, Malá tělíska ve sluneční soustavě... až po Vesmír velkých měřítek) a mapuje na cca 300 vyobrazeních - družicových fotografiích, grafech atd., doplněných i pro laiky zajímavým textem náš vesmírný obzor - od naší sluneční soustavy až po informace o vzdálených galaxiích a černých dírách.
STÁHNOUT ČÍST
Náš vesmír - Jiří Grygar | Databáze knih
Vesmír je rozlehlý a neprobádaný a neustále se rozpíná. Náš vesmír, tak jak ho známe, je jen zlomek toho, co se nachází v nekonečném prostoru. Již před více než třemi tisíci lety byl vesmír zkoumán a i dnes jsme se nedostali dále, než na okraj sluneční soustavy.
Kniha: Náš vesmír | Knihy.ABZ.cz
Může být vesmír nekonečný? Je vůbec možné, pohybovat se vesmírem po přímce? Pohybuje se světlo, tedy elektromagnetické vlnění přímočaře? Můžou existovat multivesmíry? Nebo existuje pouze jeden vesmír. Jak je veliký náš vesmír?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY