Dvůr mrazu a hvězd eBook

Fatimma.cz Dvůr mrazu a hvězd Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dvůr mrazu a hvězd! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dvůr mrazu a hvězd a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Dvůr mrazu a hvězd.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,29 MB

ISBN: 9788075446428

POPIS
Pokračování bestsellerové young adult série Dvůr trnů a růžíFeyre, Rhysand a jejich nejbližší přátelé pracují na obnově Nočního dvora i válkou zničené země. Ačkoli lidské královny i vílí vládci kují pikle, ve Velarisu alespoň na chvíli nastala sváteční atmosféra. Blíží se totiž oslavy zimního slunovratu. A právě v okamžicích klidu a míru se ukáže, že některé rány ještě nejsou úplně zahojené… Feyre čeká dlouhá cesta plná napětí, vášně, intrik a politikaření, než opravdu zavládne mír.
STÁHNOUT ČÍST
Dvůr mrazu a hvězd - Sarah J. Maasová | KOSMAS.cz - vaše ...
Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Dvůr mrazu a hvězd od Sarah J. Maasová. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí.
Dvůr mrazu a hvězd - Knihkupectví Luxor
Dvůr mrazu a hvězd je na Sarah J. Maas skutečně tenoučká knížečka, ale není se čemu divit, je to jen novelka, která má jen trošičku doplnit sérii dvorů. Mrzí mě, že hodně lidem nedošlo, že kniha nemůže mít žádný děj, když je to novela. Mě se líbila.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY