Havárie, poruchy a rekonstrukce eBook

Fatimma.cz Havárie, poruchy a rekonstrukce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Havárie, poruchy a rekonstrukce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Havárie, poruchy a rekonstrukce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Havárie, poruchy a rekonstrukce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,96 MB

ISBN: 9788024735269

POPIS
Kniha pro projektanty, architekty, stavbyvedoucí ale i soudní znalce z oboru pozemního stavitelství, kteří se setkávají téměř na každé stavbě s poruchami konstrukcí. V každém objektu najdeme dřevěný, nebo ocelový krov, vazníky nebo nosníky. Poruchy se stávají jednou z nejčastějších příčin soudních sporů a reklamací.Co je příčinou poruch, jak provést odstranění příčin a opravit škodu a zajistit bezpečnost konstrukce čtivou formou přináší erudovaný autor s 30 letou praxí v oboru. Nádavkem autor přináší odborný pohled na poruchy a opravy preferovaných objektů renomovaných architektů.
STÁHNOUT ČÍST
Havárie, poruchy, rekonstrukce | Sdílíme zkušenosti lidí z ...
Havárie, poruchy a rekonstrukce - dřevěné a ocelové konstrukce. ... Poruchy se stávají jednou z nejčastějších příčin soudních sporů a reklamací. Autor shrnul své zkušenosti z činnosti soudního znalce a popisuje konkrétní havárie ať dokonané nebo hrozící. Každý případ je podrobně popsán, doplněn schématy i ...
Instalatéři Praha, stavební práce, havárie odpadu ...
Specializujeme se na nonstop havárie, pohotovost stavebních prací, instalatérské práce, malování a střechy. Dále provádíme kompletní rekonstrukce bytu, rekonstrukce domu a rekonstrukce bytových jader v nové i staré zástavbě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY