Macht mit! 2 eBook

Fatimma.cz Macht mit! 2 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Macht mit! 2? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Macht mit! 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,20 MB

ISBN: 9788086195858

POPIS
Macht mit! je moderná trojdielna učebnica nemeckého jazyka. Učebnica je určená pre výučbu nemčiny ako druhého cudzieho jazyka v 6.–9. ročníku základných škôl alebo v zodpovedajúcich ročníkoch osemročnych gymnázií. Obsah učiva a jeho usporiadanie, metódy a formy práce umožňujú dosiahnutie referenčnej úrovne A1–A2 podľa SERR. Učebnica vedie k rozvoju všetkých jazykových zručností – čítaniu a posluchu s porozumením, ústneho a písomného prejavu. Každý diel obsahuje šesť tematických okruhov, každá lekcia je rozvrhnutá do desiatich vyučovacích hodín.
STÁHNOUT ČÍST
Macht mit 2 pracovni sesit | Sleviste.cz
Polyglot Macht Mit! 2 Pracovní sešit - Jankásková, Dusilová, Schneider, Krüger . Učebnice němčiny pro základní školy a víceletá gymnázia Macht mit! je moderní třídílná učebnice německého jazyka.Učebnice je určena pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 7.-9.
1, 2, 3, macht alle mit - Singen, Tanzen und Bewegen ...
Macht mit! Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY