Hledání Města Bohů 3 eBook

Fatimma.cz Hledání Města Bohů 3 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hledání Města Bohů 3? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Ernst Muldašev? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Hledání Města Bohů 3.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,22 MB

ISBN: 9788025420799

POPIS
Ernst Muldašev pokračuje ve svém vyprávění o vědecké expedici do Tibetu v příběhu hledání legendárního Města Bohů...V objetí Šambaly.Nová dobrodružství členů expedice nabývají na razantnosti. Pobyt ve výškách 5000-6000 metrů, všudypřítomný chlad, příznaky vyčerpání skupinu sice provázejí, ale - ve Městě Bohů! Ernstovy úžasné zážitky v Údolí Smrti nedovolují vydechnout a napětí se přímo tetelí v řídkém vzduchu. Ernst sám prochází netušeným a jeho závěry si, díky bohu, můžeme přečíst v bezpečí svého domova.Dozvíte se více o kameni Čintámaní, o působení Zrcadel času, o tajemné Říši Mrtvých. Zjistíte, kde leží Brána do Šambaly, zůstanete stát v úžasu před pradávnými monumenty a s pokorou se skloníte před horou hor - posvátným Kailásem, který ... ale to už bychom předbíhali.Vše z pohledu autora, jehož styl je zcela nezaměnitelný.
STÁHNOUT ČÍST
Hledání města Bohů III. - V OBJETÍ ŠAMBALY - Muldašev Ernst
Autor je významný vedec, ktorý sa zaoberá klonovaním a pestovaním náhradných orgánov ľudského tela. Vedomosti hľadá nie len vo vede, ale aj v tradičných náboženstvách a ezoterike. Zorganizoval 5 vedeckých expedícií do Himalájí, Tibetu a Egypta. Táto kniha opisuje niečo z toho, čo sa dialo na týchto výpravách.
Hledání města Bohů 3 (Ernst Muldašev) od 11.71€ . NajNakup.sk
Samostatná kniha v sérii Hledání Města Bohů - okořeněná filosofická předmluva ke knize Matrice života na Zemi. Autor knihy, celosvětově známý oftalmolog a výzkumník Ernst Muldašev, při práci na následujícím díle knihy Hledání Města Bohů Matrice života na Zemi zjišťuje, že předmluva, kterou k této knize píše, je příliš dlouhá.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY