Abeceda piva eBook

Fatimma.cz Abeceda piva Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Abeceda piva! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Abeceda piva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Abeceda piva.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,92 MB

ISBN: 8085005867

POPIS
Češi jsou mistři světa v pití piva. Výpravná rukověť pro každého, kdo se chce dozvědět více o českém národním nápoji, vznikla na základě stejnojmenného cyklu České televize vysílaného v rámci magazínu Testoviny. Hovoří v ní lidé, pro které je pivo denním chlebem, protože je jejich profesí. Vysvětlují, jak se pivo vaří, jak o ně pečovat před čepováním i jak ho využít v kuchyni. Dozvíme se, že kromě desítky a dvanáctky existují i piva speciální a neobvyklá, která také stojí za to ochutnat. Kniha přináší úplný přehled všech pivovarů České republiky. Nejen velkých, které vyrobí ročně miliony hektolitrů a pivem zásobují žíznivce po celém světě, ale i malých, které ročně uvaří sotva pět set litrů pro sebe a své známé. Orientaci při výpravách za oblíbeným mokem napomůže vložená pivní mapa.
STÁHNOUT ČÍST
Abeceda piva | KNIHCENTRUM.cz
Hledáte Abeceda piva od Hana Večerková,Jan Kiss? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Abeceda piva - Jan Kiss, Hana Večerková | KOSMAS.cz - vaše ...
Abeceda piva Autor Hana Večerková, Jan Kiss. Abeceda piva je určena všem milovníkům piva, kterým nestačí mít před sebou dobře vychlazený půllitr, ale chtějí se o českém národním nápoji dozvědět něco víc.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY