Hraní s atlasem eBook

Fatimma.cz Hraní s atlasem Image

INFORMACE

Hraní s atlasem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Hraní s atlasem na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Hraní s atlasem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,23 MB

ISBN: 9788072923144

POPIS
Nová populárně-naučná kniha do řady "Hraní s", tentokrát o cestování. V Hraní s atlasem najdou děti obrázkové mapky světadílů se spoustou obrázků, které charakterizují to které místo. Za pomocí zábavných úkolů se naučí v mapkách hledat, a tím si zafixují charakteristické znaky zemí a světadílů. Součástí knihy jsou slepé mapky, do kterých si budou moci děti nakreslit všechno, co jim danou zemi nebo kontinent připomíná.
STÁHNOUT ČÍST
Hraní s atlasem - Knihy levně online
89 Kč Hraní s atlasem - Hegerová Vendula, Kocmanová Ivana. Nová populárně-naučná kniha do řady "Hraní s", tentokrát o cestování.V Hraní s atlasem najdou děti obrázkové mapky světadílů se spoustou obrázků, které charakterizují to které místo. Za pomocí zábavných úkolů se naučí v mapkách hledat, a tím si zafixují charakteristické znaky zemí a světadílů.
Kniha Hraní s atlasem - Ivana Kocmanová, Vendula Hegerová ...
Nová populárně-naučná kniha do řady "Hraní s", tentokrát o cestování.V Hraní s atlasem najdou děti obrázkové mapky světadílů se spoustou obrázků, které charakterizují to které místo.Za pomocí zábavných úkolů se naučí v mapkách hledat, a tím si zafixují charakteristické znaky zemí a světadílů.Součástí knihy jsou slepé mapky, do kterých si budou…
SOUVISEJÍCÍ KNIHY