Strašidelné prázdniny eBook

Fatimma.cz Strašidelné prázdniny Image

INFORMACE

Hledáte knihu Strašidelné prázdniny? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Ivana Peroutková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Strašidelné prázdniny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,91 MB

ISBN: 9788000036229

POPIS
Kamarádky Táňa a Áňa jedou jako každý rok o prázdninách na statek do jižních Čech. Tentokrát se ovšem už od začátku zdá, že všechno bude jinak než loni, kolem děvčat se začnou dít podivné věci. Ánin dědeček jim dá starou fotografii dívky Kláry, která před lety na statku bydlela a v deseti letech zemřela. A vzápětí přichází na návštěvu jiná Klára, možná nová kamarádka, ale taky docela zvláštní holka, která tvrdí, že umí vyvolávat duchy. Táňa s Áňou o Klářiných schopnostech pochybují, ale přesto je touha po neznámu přitahuje. Strach se mísí se zvědavostí. Klára zavede Áňu s Táňou do zapomenuté stodoly, kde objeví starou panenku… Od tohoto okamžiku se rozvine řetězec podivuhodných nálezů, nevysvětlitelných záhad a nebezpečných situací!
STÁHNOUT ČÍST
Strašidelné prázdniny | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani
Strašidelné prázdniny E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Ivana Peroutkov ...
Strašidelné prázdniny - Ivana Peroutková,Zuzana Seye ...
Všechny informace o produktu Kniha Strašidelné prázdniny - Ivana Peroutková, Zuzana Seye, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Strašidelné prázdniny - Ivana Peroutková, Zuzana Seye.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY