Čeština pro cizince - Jazykové hry 2 eBook

Fatimma.cz Čeština pro cizince - Jazykové hry 2 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čeština pro cizince - Jazykové hry 2! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čeština pro cizince - Jazykové hry 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Čeština pro cizince - Jazykové hry 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,82 MB

ISBN: 9788027044887

POPIS
Knížka navazuje na publikaci z roku 2016 a je určena pro vyšší jazykovou úroveň B1-B2. Studenti si hravou formou procvičí češtinu, dozví se něco zajímavého o České republice, lektoři knihu využijí k rozšíření nebo obohacení výuky. V knize je 40 aktivit - různé křížovky, osmisměrky, logické problémy, rébusy, kris-krosy, vtipy a netradiční typy křížovek. Řešení se nachází hned na následující straně za aktivitou.
STÁHNOUT ČÍST
Cestina pro cizince jazykove hry 2 | Sleviste.cz
Všechny informace o produktu Čeština pro cizince*Jazykové hry 2, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Čeština pro cizince*Jazykové hry 2.
Čeština pro cizince - Jazykové hry | Dumknihy.cz - knihy ...
Chci se s vámi podělit o informace, nápady a materiály, abychom společně zpříjemnili jazykové hodiny nejen studentům ale i nám. Nabízím: vlastní vypracované aktivity ke stažení, trošku teorie, užitečné odkazy a zdroje, prostor pro vzájemné sdílení zkušeností.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY