Ruské duše eBook

Fatimma.cz Ruské duše Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ruské duše! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ruské duše a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Ruské duše.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,34 MB

ISBN: 9788086212050

POPIS
Bývalý zpravodaj Českého rozhlasu v Rusku připravil knihu rozhovorů s třiceti nejzajímavějšími lidmi, s nimiž se setkal během svého pobytu v Rusku. Jejich prostřednictvím poznáme historii i současnost ruské společnosti se všemi rozpory a problémy, ale také bohatství její kultury. Mezi zpovídané osobnosti patří sovětský vůdce Michail Gorbačov, jeho ministr zahraničí Eduard Ševardnadze, šachista a politik Garry Kasparov, špion Andrej Lugovoj, čečenský prezident Ramzan Kadyrov, dirigent Maxim Šostakovič, Stalinův vnuk Jevgenij Džugašvili, syn nositele Nobelovy ceny za literaturu Jevgenij Pasternak, překladatelka románů Milana Kundery Nina Šulginová, hokejový trenér Viktor Tichonov či herec Oleg Tabakov.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Ruské duše - Petr Vavrouška | Knihy.ABZ.cz
Petr Vavrouška Ruské duše Bývalý zpravodaj Českého rozhlasu v Rusku připravil knihu rozhovorů s třiceti nejzajímavějšími lidmi, s nimiž se setkal během svého pobytu v Rusku.
Mrtvé duše - Wikipedie
Jakoby ruská duše podvědomě stále hledala nejzazší počátek, kořeny a původ všech věcí, to co je trvalé a stálé. Petrohrad jako brána Rusi k Západu. Počátky ruské státnosti jsou spojeny s oblastí nacházející se mezi Finským zálivem, řekou Něvou, Ladožským jezerem a Novgorodem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY