Ruské duše eBook

Fatimma.cz Ruské duše Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ruské duše? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Petr Vavroušek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Ruské duše.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,36 MB

ISBN: 9788086212050

POPIS
Bývalý zpravodaj Českého rozhlasu v Rusku připravil knihu rozhovorů s třiceti nejzajímavějšími lidmi, s nimiž se setkal během svého pobytu v Rusku. Jejich prostřednictvím poznáme historii i současnost ruské společnosti se všemi rozpory a problémy, ale také bohatství její kultury. Mezi zpovídané osobnosti patří sovětský vůdce Michail Gorbačov, jeho ministr zahraničí Eduard Ševardnadze, šachista a politik Garry Kasparov, špion Andrej Lugovoj, čečenský prezident Ramzan Kadyrov, dirigent Maxim Šostakovič, Stalinův vnuk Jevgenij Džugašvili, syn nositele Nobelovy ceny za literaturu Jevgenij Pasternak, překladatelka románů Milana Kundery Nina Šulginová, hokejový trenér Viktor Tichonov či herec Oleg Tabakov.
STÁHNOUT ČÍST
Encyklopedie ruské duše — Academia
Kniha: Mrtvé duše Autor: Nikolaj Vasiljevič Gogol Přidal(a): M. Nikolaj Vasiljevič Gogol. Narodil se 1. dubna 1809 v Soročince - zemřel 4. března 1852 v Moskvě. Byl ruský prozaik a dramatik ukrajinského původu, představitel ruského realismu s velmi silnými prvky kritického realismu, za jehož zakladatele je v ruské literatuře považován.
Tihe duše - Ruski film sa prevodom - YouTube
Až do dna ruské duše: Vodka jako lék, jed a společenská nutnost 07.05.2018 - Monika Pytlíková Řekněte „Rusko", zavřete oči a projděte se prvními pěti představami, které vám prolétnou hlavou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY