Beatriz a nebeská těl(es)a eBook

Fatimma.cz Beatriz a nebeská těl(es)a Image

INFORMACE

Hledáte knihu Beatriz a nebeská těl(es)a? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Lucía Etxebarria? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Beatriz a nebeská těl(es)a.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,44 MB

ISBN: 9788074070945

POPIS
Další román úspěšné španělské autorky Lucíi Etxebarii, autorky bestselleru Láska, zvědavost, prozac a pochybnosti.Beatriz se vznáší na oběžné dráze madridských klubů a hledá kontakt s těmi pravými nebeskými těl(es)y. Osciluje mezi erotickým dusnem nebezpečně uhrančivé Moniky a sladkou stálostí bývalé striptérky Cat. Kartami zamíchá i drsná dávka mužské energie. Sex, drogy a techno jsou všudypřítomné v oslňujícím a svobodném Madridu 90. let stejně jako v zádumčivém a mlžnatém Edinburghu, kam Beatriz odjede studovat, aby uprchla před svým madridským peklem, a jen Vesmír ví, jestli tohle skončí happyendem.
STÁHNOUT ČÍST
Beatriz a nebeská těl(es)a (Book, 2011) [WorldCat.org]
Beatriz a nebeská těl(es)a je o ženách, nejedná se však o typickou „love story", nýbrž o moderní příběh, ve kterém hrají důležitou roli prvky, které v tradičních románech běžně nelze nalézt - bisexualita či drogy.
Beatriz a nebeská těl(es)a (Book, 2011) [WorldCat.org]
Etxebarria - Beatriz a nebeská těl(es)a (2011) Garamond 2011, 288 stran, drobné oděrky na papírovém přebalu, velmi dobrý stav. (x1069)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY