Hravá matematika 5 (I. díl) eBook

Fatimma.cz Hravá matematika 5 (I. díl) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hravá matematika 5 (I. díl)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hravá matematika 5 (I. díl) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Hravá matematika 5 (I. díl).pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,48 MB

ISBN: 9788075630513

POPIS
Ucelená řada pracovních učebnic, učebnic a pracovních sešitů matematiky pro 1. stupeň základních škol je koncipována podle všeobecně oblíbeného konceptu vyučování matematiky složeného z pouček, ukázkových příkladů s řešením a úloh na procvičení nového učiva. Pracovní sešity a učebnice Hravá matematika jsou vytvořeny moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Na tvorbě pracovních sešitů a učebnic se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování matematiky.Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu žáků.Pestré typy úloh slouží žákům k procvičování probíraného učiva hravou a zábavnou formou.Učebnici vhodně doplňuje pracovní sešit a početník.Obsah pracovní učebnice je rozdělen do 2 základních částí: aritmetika a geometrie.Hravou a zábavnou formou vysvětluje a procvičuje práci s přirozenými čísly do deseti milionů. Postupně a názorně seznamuje se zlomky a zápornými čísly.Přehledně zachycuje základní geometrické poznatky a rozvíjí dovednost rýsování, elementární prostorovou představivost a znalost výpočtů obvodů, obsahů. Rozšiřuje učivo o výpočet povrchů krychle a kvádru.Obsahuje práci s tabulkami, diagramy, jízdními řády a teploměry.Zahrnuje úlohy usnadňující výuku průřezových témat a rozvíjení klíčových kompetencí.V zeleném panelu najdete přehledný a srozumitelný výklad učiva.Ve žlutém panelu jsou uvedeny vzorově vyřešené příklady.V modrém panelu je umístěno připomenutí staršího učiva. Učebnice obsahuje: Miliony - opakováníPočítáme s přirozenými číslyPočítáme se zlomkyPráce s datyKonstrukce a obvody - opakováníVzájemná poloha geometrických útvarůÚhel
STÁHNOUT ČÍST
Matýskova matematika, 5. díl - strana 55 - Matýskova ...
Hravá matematika 5 . Inovovaný pracovný zošit Hravá matematika 5 poskytuje žiakom aj učiteľom zaujímavé a pútavé cvičenia určené na úplné zvládnutie obsahového a výkonového štandardu ŠVP.Prínosom je začlenenie množstva úloh spojených s bežným životom odkazujúcim na aplikovateľnosť matematiky v reálnych situáciách.
Hrava matematika 4 i dil levně | Mobilmania zboží
Porovnání cen hrava matematika 3 i dil, srovnání cen hrava matematika 3 i dil na portálu HLEDEJCENY.cz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY