Sexuální život ve staré Číně eBook

Fatimma.cz Sexuální život ve staré Číně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sexuální život ve staré Číně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sexuální život ve staré Číně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Sexuální život ve staré Číně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,58 MB

ISBN: 9788020016492

POPIS
Robert van Gulik je českým čtenářům známý jako autor slavných detektivek z čínského středověku s ústřední postavou soudce Ti. Málokdo však ví, že byl především významným orientalistou a rovněž diplomatem. Lze bez nadsázky říct, že knihou Sexuální život ve staré Číně se van Gulik jako orientalista proslavil. Poutavá a čtivá práce mapuje čínský postoj k sexualitě od nejstarších zpráv až do roku 1644, kdy padla poslední etnicky čínská dynastie Ming. Čtenář zde najde pojednání o rodinných vztazích, o názorech různých filosofických směrů na pozici muže a ženy ve společnosti, o deviacích od obecně proklamovaného řádu, o prostituci, erotických motivech v umění, pornografii apod. Ilustrováno dobovými kresbami.
STÁHNOUT ČÍST
Sexuální život ve staré Číně CZ | CarovnaPolicka.sk
sexuÁlnÍ Život ve starÉ ČÍnĚ autor:robert hans van gulik vydala academia ,praha 2009, ČeskÉ vydÁnÍ . sexuÁlnÍ Život ve starÉ ČÍnĚautor:robert hans van gulikvydala academia v praze roku 2009pevnÁ vazba384 stranČeskÉ vydÁnÍ prvnÍisbn 978-80-200-1649-2edice orientsv.2ediČnÍ ČÍslo 10385stav knihy je novÝ a cena pouze ...
Kniha Sexuální život ve staré Číně | Moja-Kniha.cz
Podrobný popis Sexuální život ve staré Číně - Robert Hans Van Gulik . Robert van Gulik je českým čtenářům známý jako autor slavných detektivek z čínského středověku s ústřední postavou soudce Ti. Málokdo však ví, že byl především významným orientalistou a rovněž diplomatem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY