Stromy a keře eBook

Fatimma.cz Stromy a keře Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stromy a keře! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stromy a keře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Stromy a keře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,79 MB

ISBN: 8072345990

POPIS
Tato kniha je mimořádně užitečnou příručkou, kde snadno a rychle naleznete vše, co potřebujete. Listnaté dřeviny, a to opadavé i stálezelené, mají samostatné kapitoly. Rovněž jehličnany jsou uvedeny zvlášť. V těchto skupinách jsou dřeviny rozděleny podle velikosti. Informace o výšce a vzrůstu využijete při výběru a pěstování dřevin ve vaší zahradě. Barevné fotografie pořízené speciálně pro tuto knihu zachycují hlavní rysy dřevin.
STÁHNOUT ČÍST
Listnaté stromy a keře | Okrasné stromy a keře | Okrasné ...
OKRASNÉ STROMY A KEŘE, Zahrada Výstaviště. Vážení zákazníci, z důvodu omezení hotovostních plateb u přepravců není možné zboží zaplatit na dobírku.
stromy.info - Rozmnožování okrasných stromů a keřů
Okrasné keře se jistě brzy stanou vděčnými osadníky vaší zahrady. Nevyžadují příliš péče, přitom se vám každé jaro či léto odmění bohatými květy, navíc rok od roku sílí a nabývají na kráse. Okrasné keře plné barev rozveselí vaši zahradu. Mezi oblíbené okrasné keře bezesporu patří helianthemum neboli ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY