Škoda nevařit eBook

Fatimma.cz Škoda nevařit Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Škoda nevařit! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Škoda nevařit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Škoda nevařit.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,76 MB

ISBN: 9788087049495

POPIS
OceněníKuchařka se kvalifikovala pro postup do světového kola soutěže GOURMAND WORLD COOKBOOK AWARDS 2012 o nejlepší kuchařky a obsadila v této prestižní soutěži skvělou bronzovou příčku!Ministerstvo kultury ČR - Památník národního písemnictví zařadil knihu mladého kuchaře Škoda nevařit - Kuchařka plná hudby mezi 6 nejkrásnějších odborných a vědeckých knih v soutěži Nejkrásnější kniha roku 2012!Kniha Škoda nevařit, sedmnáctiletého Martina Škody, je plná skvělých receptů, fotografií, rad a tipů, k nimž se autor postupem času vlastními zkušenostmi dopracoval. Mladý autor napsal kuchařku pro své vrstevníky s ohledem na jejich potřeby, možnosti i přání. Podle knihy Škoda nevařit zvládne připravit jídlo i naprostý začátečník, pokročilí (například rodiče) naopak jistě ocení Martinovi nápady a gurmánské inovace. Kuchařka je rozdělena na kapitoly, při kterých mladí chtějí nebo potřebují vařit (například při snaze okouzlit toho druhého, připravují si jídlo na cestu, nemají zrovna po ruce tunu ingrediencí, na stres či kocovinu nebo pokud touží vylepšit zaběhlou českou klasiku).Každý recept je navíc doplněn songem, který může doladit atmosféru při vaření i po něm. A když už jsme u toho, že by byla škoda nevařit, tak by jistě byla škoda zůstat jen v kuchyni a nikam se nepodívat – s Martinem máte možnost vycestovat do světa, kam se vydal nejen za zábavou, ale také za tamní gastronomií. Kuchařka Martina Škody (média mu přezdívají český Jamie Oliver) je jedinečná nejen svým obsahem, ale také designem – o originální layout a vazbu, kterou se nepyšní žádná jiná česká kuchařka, se zasloužili mladí umělci, kteří na svém kontě již mají ocenění za nejkrásnější knihu roku 2010.Obrazy receptů fotil a aranžoval přímo autor, o portrétní fotografie se postarala Johana Pošová.Z nášho blogu: Škoda nevařit – Kuchařka plná hudby je třetí nejlepší kuchařskou prvotinou světaZ nášho blogu: Byla by opravdu Škoda nevařit?
STÁHNOUT ČÍST
Škoda nevařit | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Škoda nevařit - Kuchařka plná hudby (2012) První kuchařka vyšla, když mi bylo sedmnáct, a hned si získala nejen chutě čtenářů, ale taky ocenění za 3. nejlepší prvotinu světa. Je plná jednoduchých ozkoušených receptů, hudby a cestování za gastronomií.
Škoda, že není kam zajít na pořádný guláš - Písecký deník
Kniha Škoda nevařit je plná skvělých receptů, fotografií, rad a tipů, k nimž se Martin postupem času vlastními zkušenostmi dopracoval, a také hudby. Kuchařka je rozdělena na kapitoly, při kterých mladí chtějí nebo potřebují vařit (například když chtějí okouzlit toho druhého, připravují si jídlo na cestu, nemají ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY