Vzhůru do Afriky eBook

Fatimma.cz Vzhůru do Afriky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vzhůru do Afriky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Rudolf Lukeš? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Vzhůru do Afriky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,58 MB

ISBN: 9788000036885

POPIS
Kniha pro děti vypráví příběh dvou bratrů, kteří se vydají na dobrodružný výlet do Afriky. Dětem se v jednotlivých kapitolách představují různá africká zvířata počínaje lvem a konče žirafou. Zvířata mají své specifické, často legrační vlastnosti, které bratři objevují, a učí se tak se zvířaty vycházet. Každá kapitola je doplněna o krátký dovětek - rady čtenářům, jak si naklonit africká zvířata a spřátelit se s nimi. Lehký, vtipný text je určen dětem pro první čtení. Kniha je doplněna nenapodobitelnými ilustracemi Rudolfa Lukeše, význačného českého ilustrátora druhé poloviny 20. století, který bohužel po většinu své umělecké dráhy nemohl u nás publikovat. V Albatrosu nedávno vyšlo v 1. vydání jeho leporelo Veselá zahrádka a vzbudilo zaslouženou pozornost.
STÁHNOUT ČÍST
Diskuse: Vzhůru do Afriky. A s dětmi. Pohodová dovolená v ...
Vzhůru do Afriky od Helena Ř[email protected]č[email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Vzhůru do Afriky - Rudolf Lukeš, Helena Řezáčová ...
0 hodnocení Vzhůru do Afriky! 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kniha pro děti vypráví příběh dvou bratrů, kteří se vydají na dobrodružný výlet do Afriky. Dětem se v jednotlivých kapitolách představují různá africká zvířata počínaje lvem a konče žirafou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY