Krvavý orel eBook

Fatimma.cz Krvavý orel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Krvavý orel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Krvavý orel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Krvavý orel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,51 MB

ISBN: 9788086983745

POPIS
Ve svém románu Krvavý orel představuje Craig Russell detektiva Jana Fabela, vrchního komisaře hamburské policie, jemuž v žilách koluje skotská krev a který byl obdařen pronikavým intelektem i neomylným instinktem. Má pověst nejzkušenějšího muže Útvaru pro vyšetřování vražd a snad právě proto se s ním rozhodl utkat v nelítostném souboji démonický muž, který si říká Syn Svenův a má na svědomí životy dvou mladých žen. Obě zemřely děsivou smrtí při vikinském rituálu zvaném Krvavý orel, o němž se doufalo, že je dávno zapomenutý. Když detektiv Fabel začíná pátrat po tajemném vrahovi, ještě netuší, že za hrůzami, které dvěma rituálními vraždami zdaleka nekončí, je něco mnohem strašlivějšího než náboženské blouznění. Soukolí zla se dává do pohybu a Jan Fabel stojí tváří v tvář nepříteli, který ho převyšuje.
STÁHNOUT ČÍST
Jan Fabel: Krvavý orel - bazar | Databáze knih
Krvavý orel od Craig Russell v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Nejkrutější vikingská poprava - krvavý orel - Muži v Česku
Ve svém románu Krvavý orel představuje Craig Russell detektiva Jana Fabela, vrchního komisaře hamburské policie, jemuž v žilách koluje skotská krev a který byl obdařen pronikavým celá specifikace. V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod. Vyhledat produkt ve fulltextu ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY