Dítě – váš partner ve výchově eBook

Fatimma.cz Dítě – váš partner ve výchově Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dítě – váš partner ve výchově? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Jesper Juul? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Dítě – váš partner ve výchově.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,55 MB

ISBN: 9788025712412

POPIS
Kniha dánského rodinného terapeuta podává pomocnou ruku všem rodičům, kteří by svým dětem chtěli lépe porozumět, a všem dospělým, kteří si s dětmi touží vybudovat zdravý a plodný vztah. Podle Jespera Juula je pro zdárný vývoj dětí rozhodující, aby rodiče svým dětem důvěřovali a aby profesionální vychovatelé a učitelé zase důvěřovali rodičům, že se chovají, jak nejlépe dovedou. Děti vysílají naprosto kompetentní signály a v zásadě reagují na svět velmi způsobile, na rozdíl od obecně rozšířené představy, že schopné jedince z nich vychovají teprve dospělí. Kompetentní ovšem neznamená, že by byly děti vševědoucí, ani pro rodiče to neznamená zvolit cestu nejmenšího odporu.
STÁHNOUT ČÍST
Dítě - váš partner ve výchově - Jesper Juul | KOSMAS.cz ...
Všetky informácie o produkte Kniha Dítě - váš partner ve výchově - Juul Jesper, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Dítě - váš partner ve výchově - Juul Jesper.
Dítě - váš partner ve výchově — Nakladatelství Argo
Kupte knihu Dítě Váš partner ve výchově (Jesper Juul) s 15 % slevou za 218 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY