Hedvábnou stezkou po stopách dávných karavan eBook

Fatimma.cz Hedvábnou stezkou po stopách dávných karavan Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hedvábnou stezkou po stopách dávných karavan! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hedvábnou stezkou po stopách dávných karavan a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Hedvábnou stezkou po stopách dávných karavan.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,31 MB

ISBN: 9788090419605

POPIS
Projeli jsme celou historickou trasu Hedvábné stezky. Téměř půl roku jsme putovali po této legendární obchodní cestě z Istanbulu přes pestré Turecko, zvláštní Írán, rozporuplný Turkmenistán, historií dýchající Uzbekistán, velehorský Kyrgyzstán a pouštní Ujgursko až do čínského města Si-an, bývalého císařského sídla Čchang-an, kde Hedvábná stezka kdysi začínala. Tato kniha stojí na pomezí cestopisu a populárně naučné literatury, osvětluje fenomén Hedvábné stezky, poukazuje na důležité historické události z dějin příslušných regionů a nahlíží samozřejmě i do současného života tamních obyvatel – to vše zabalené do množství pozoruhodných příběhů, které jsme na cestě zažili. Vydejte se s námi po stopách dávných karavan a objevte jedinečné kouzlo Hedvábné stezky.
STÁHNOUT ČÍST
Hedvábnou stezkou po stopách dávných karavan | Knihy.ABZ.cz
Všetky informácie o produkte Kniha Hedvábnou stezkou po stopách dávných karavan - Lukáš Synek, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Hedvábnou stezkou po stopách dávných karavan - Lukáš Synek.
Lukáš Synek | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Synek, Lukáš - Hedvábnou stezkou po stopách dávných karavan Více informací k této knize najdete v detailu Po návštěvě knihkupectví s krátkou zastávkou v sekci cestopisů by člověk mohl nabýt dojmu, že co Čech, to nejen muzikant, ale i cestovatel a pisálek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY